Арсен Аваков: Рівень довіри до Національної поліції Харкова зріс до 65,5%. Це те, до чого ми прагнемо, але попереду ще багато роботи!

Про це повідомив сьогодні, 7 липня 2017 року, міністр внутрішніх справ під час церемонії нагородження державними нагородами працівників правоохоронних відомств.

«Я хочу, щоб кожен з вас розумів, що ви складова цього великого колективу, який робить правильну справу. Незважаючи на те, що бувають труднощі на шляху реформування, ми йдемо вперед і не зупиняємося на досягнутому. У нас є позитивна динаміка за даними соціологічного опитування від EUAM – рівень довіри до Національної поліції Харкова зріс до 65,5%. Це те, до чого ми прагнемо, те, що демонструє результат нашої наполегливої праці, але попереду ще багато роботи», – повідомив міністр.

З нагоди святкування Дня Конституції України та Дня медичного працівника Указом Президента України співробітники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Національної гвардії, Державної міграційної служби були удостоєні орденів і медалей, зокрема: орден «За мужність» ІІІ ступеня, медаль «Захиснику Вітчизни» . За зразкове виконання службових обов’язків та високі досягнення в захисті прав і свобод громадян присвоєно почесні звання «Заслужений лікар України», «Заслужений юрист України».

Відзначимо, що Орден «За мужність» III ступеня отримав 21-річний капрал поліції Артем Ільченко, який пройшов Майдан, був одним з перших добровольців, служив в полку «Київ». 5 вересня 2016 року поблизу Авдіївки під час переслідування ворожої диверсійно-розвідувальної групи Артем Ільченко отримав важкі поранення (підірвався на розтяжці).

«У Міністерстві внутрішніх справ працює 352 тис. осіб, серед вас ті, хто видає паспорти громадянам, забезпечує безпеку українців на вулицях і ті, хто на передовій кожен день захищає країну. На вас лежить величезна прямовисність. Я хочу, щоб кожен з вас це розумів і у відповідь отримував належну повагу. Дякую вам за доблесну службу!» – зазначив Арсен Аваков.

Також, з нагоди святкування Дня Конституції України та Дня медичного працівника, глава МВС Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди: Почесні грамоти та Подяки Кабінету міністрів України, Грамоти ВРУ і нагороди МВС «Вогнепальна зброя».