Арсен Аваков: Рятувальники Луганської області отримали нові пожежні машини

П’ять пожежно-рятувальних автоцистерн отримали підрозділи ДСНС Рубіжного, Новодружська, Сєвєродонецька та Кремінної.

Сьогодні, 15 грудня, в рамках робочого візиту до Луганської області міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін передали рятувальникам області нові автомобілі. Вони обладнані тепловізорами, електричними генераторами, індивідуальними дихальними апаратами, пожежними рукавами та мотопомпами.

«Якість служби – це сучасне технічне оснащення, гідні умови праці та соціальні гарантії. Щорічно ми оновлюємо техніку у всіх регіонах України. Вже 19 грудня ДСНС отримає свій вертоліт Н-225 в рамках становлення авіаційної системи МВС. Крім того, міністерство ввело нову мотиваційну програму для наших співробітників – це і виплата коштів за піднайом житла, і лізингова програма для покупки власної квартири. З нового року на 30% підвищується рівень грошового забезпечення. Ті, хто щодня ризикують власними життям і рятують людей, повинні відчувати, що про них піклуються», – сказав Арсен Аваков.

Микола Чечоткін зазначив, що нові автомобілі мають сучасні характеристики:

«Автомобілі, які ми передали, укомплектовані аварійно-рятувальним обладнанням, потужним водяним насосом. Машина здатна доставляти до місця пожежі сім чоловік особового складу».

У травні 2018 року під час відкриття нового відділу поліції в Станиці-Луганській, яка розташована на самій лінії фронту, місцева влада пообіцяла допомогти рятувальникам з транспортом. Обіцянку виконали – сьогодні рятувальники Станиці отримали сучасний позашляховик для щоденної роботи.

Він додав, що нові програми, які починає МВС, дозволять не тільки поліпшити соціальні умови життя і мотивувати працівників, а й розвивати економіку.

«Ми прибули сюди і побачили, що, на жаль, в Сєвєродонецьку новобудов не так багато. Ця програма не тільки мотивуватиме наших правоохоронців, а й дасть імпульс до розвитку економіки в регіоні, зокрема будівництво нового житла. Дуже важливо, що ми отримаємо чесного мотивованого поліцейського, який буде діяти заради вашої безпеки», – зазначив Арсен Аваков.