Арсен Аваков: Резонансне вбивство офіцера СБУ розкрито

Як повідомив міністр внутрішніх справ України, офіцер СБУ був вбитий, при затриманні трьох фур контрабанди. Їх бандити об’їзними  дорогами, минаючи блокпости українських силовиків, і, прикриваючись посвідченнями Правого сектора і однієї із дніпропетровських охоронних фірм, намагалися переправити на територію так званої ДНР.

«На жаль, вже не раз доводиться повторювати – під прикриттям патріотичних рухів, використовуючи ситуацію, бандити і пройдисвіти намагаються наладити свій  брудний бізнес на людському горі, – зазначив глава МВС.

За його словами, на цей момент в результаті спецоперації МВС, СБУ і Генпрокуратури затримано вже 11 учасників бандформування, в цьому числі 4 безпосередньо приймали участь в інциденті, що привів до гибелі офіцера СБУ.

– В результаті обшуків вилучено незаконний арсенал зброї включаючи: 9автоматов, кулемет РПК, 6 гранатометів, гранати і патрони в цинку. Ряд учасників бандформування розшукуємо. Оголошено спеціальний режим «Перехоплення». Слідчі та оперативні дії тривають, – заявив Арсен Аваков.

Вісім учасників банди затримані в Дніпропетровську, інші – на території Донецької області.

– Цікавий факт, що на захист затриманих негайно «вписався» один з нардепів коаліції. Навмисно поки не називаю прізвище, тим паче, що значення цього ні я, ні глава СБУ, ні Генпрокурор не приймаємо. Треба буде – піде негайне подання до Верховної Ради на зняття депутатської недоторканності та арешт. У цьому тяжкому злочині, в складі системно організованої бандитської групи, яка вбиває українських офіцерів, заради наживи – ніякої різниці між бандитом зі зброєю і бандитом з депутатським значком немає! Навіть в разі, коли він депутат парламенту від фракції, що входить до складу правлячої коаліції, – підкреслив міністр внутрішніх справ України.