Арсен Аваков: Рейтинг надійності української поліції значно виріс в порівнянні з 2014 роком

Міністр внутрішніх справ повідомив, що відповідно до щорічного звіту Інституту Фрейзера Україна показала прогрес за показником «надійність поліції». Індекс за цим компонентом за рік зріс в 1,5 рази.

28 вересня 2017 року Інституту Фрейзера (Канада) опублікував щорічний звіт за рівнем економічної свободи в 159 країнах світу. Рейтинг складається з урахуванням п’яти основних компонентів: залежність економіки від уряду, система права і захист власності, доступ до фінансів, свобода торгівлі на міжнародному рівні і регулювання кредитування, ринку праці та бізнесу. В цьому році Україна зайняла 149 місце з показником 5,38 бала.

«Згідно зі звітом Україна показала великий прогрес за показником«надійність поліції». Індекс України за цим компонентом становить 4,21 бала. Для порівняння – в 2014 році він становив 2,75 бала. Радий такій оцінці від незалежного авторитетного джерела! Правда ще й в тому, що роботи ще дуже багато! »- зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, зростання індексу України по компоненту «надійність поліції» – результат реформи Міністерства внутрішніх справ, в тому числі створення Національної поліції України, що сприяло значному підвищенню довіри громадян до правоохоронних органів.

Нагадаємо, реформування поліції почалося в 2015 році під керівництвом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У травні 2015 року у Верховній Раді був прийнятий закон про створення Національної поліції України, внесений Кабміном (в той час посаду Прем’єр-міністра займав Арсеній Яценюк). У липні 2015 року відбулася перша присяга патрульних поліцейських столиці. В даний час нова патрульна поліція працює в 30 містах країни, серед яких усі обласні центри. Триває робота з впровадження сервісних центрів МВС, інституту детективів, а також служби дільничних інспекторів.

 

Довідка:

Університет імені Саймона Фрейзера постійно входить в трійку кращих університетів системи освіти в Канаді – на протязі останніх 20 років. Він названий ім’ям відомого мандрівника і дослідника і несе дух відкриттів і постійного пошуку нових знань. Університет пропонує понад 145 програм і випустив у світ понад 100 тис. фахівців.

Його кампус був заснований в 1965 році і виріс до 34 000 студентів і 950 викладачів. Однією з особливостей університету є архітектура, яка була визнана «архітектурою національного значення» Королівським Архітектурним Інститутом Канади.

На сьогоднішній день Університет Саймона Фрейзера є єдиним серед всіх університетів країни з цим званням. Сьогодні університет є центром нового населеного пункту, який був названий університету. Це сучасне містечко, побудований і спланований за новітніми екологічними розробками.

Зусиллями викладачів і студентів, які проводять дослідження в стінах цього університету, публікації ВУЗу були визнані одними з найвпливовіших в країні.