Арсен Аваков: реклама наркотиків в мережі Інтернет – виклик, який вимагає радикального рішення

Про це сьогодні, 23 серпня, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час розширеної колегії МВС.

Глава Національної поліції Сергій Князєв в своїй доповіді повідомив про підвищення продуктивності оперативників Департаменту протидії наркозлочинності.

«З початку року профільним підрозділом вилучено понад 5 тонн наркотичного зілля. З яких майже тонна героїну і 657 кг кокаїну», – розповів Сергій Князєв.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що необхідно приділити особливу увагу припиненню торгівлі наркотичними і психотропними речовинами в Інтернеті. Арсен Аваков звернувся до начальника департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрія Кіхтенка та керівника департаменту кіберполіції Нацполіції Сергія Демедюка з вимогою посилити співпрацю в напрямку протидії наркозлочинності в мережі Інтернет.

«Реклама наркотиків в мережі Інтернет – це новий виклик для нас. Вилучені тонни героїну – це хороший показник. Однак ця проблема залишається актуальною: ви повинні посилити роботу і співпрацю підрозділів в цьому напрямку. Або ми знайдемо того, хто зробить це краще за вас», – підкреслив Арсен Аваков.