Арсен Аваков: Районні відділи ГУНП Херсонській області отримали 18 Mitsubishi Outlander – Нацполіція міцніє у всіх регіонах України!

Сьогодні, 9 червня 2017 року, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції України Сергій Князєв вручили 18 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander» PHEV територіальним підрозділам поліції в Херсонській області.

Нові автомобілі будуть передані в 11 районних відділів і відділень поліції для використання групами реагування патрульної поліції. Кросовери добре пристосовані до служби в сільській місцевості і стануть незамінними для поліцейських, які несуть службу в курортних районах області: Генічеському, Голопристанському, Скадовському і Каланчацькому.

«Сумлінне виконання службових обов’язків, забезпечення громадського порядку, захист конституційних прав і свобод громадян неможливі без належного матеріально-технічного забезпечення. Нас багато критикували за те, що віддаємо кращі, найсучасніші машини поліції. Ми віддаємо їх в поліцію, мінімум з них залишаємо в Києві, інші віддаємо в області, тому що поліцейські на місцях заслуговують кращого», – підкреслив Арсен Аваков.

Нагадаємо, 25 травня 2017 року, в рамках Кіотського протоколу, НПУ отримала 635 спеціально оснащених автомобілів «Mitsubishi – Outlander» PHEV. Кросовери призначені для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, вибухотехнічних і превентивних підрозділів НПУ.

«Електромобілі« Mitsubishi», які їздять тихо і безшумно, одні з кращих автомобілів в світі. Я думаю, що це перші електромобілі, які з’явилися в Херсонській області. І я прошу вас, панове офіцери, належним чином освоїти нову автотехніку, яка буде допомагати якісно нести службу!»- зазначив міністр.