Арсен Аваков: Пишаюся подвигами і розраховую на подальшу гідну службу!

Міністр внутрішніх справ привітав співробітників підрозділів МВС з Днем захисника України і вручив державні та відомчі нагороди.

«Сьогодні маю честь від імені України вручити державні нагороди вам, захисникам і героям! Кожен з вас працює в дуже непростих умовах – в середовищі проблем, які необхідно вирішувати. Кожен день нацгвардійці і прикордонники захищають наші землі і кордони, кожен день співробітники ДСНС і поліцейські рятують десятки сотень життів наших громадян. Кожен день українцям необхідні ваша праця і професіоналізм! »- звернувся до колег Арсен Аваков.

Останні соціологічні дослідження показали, що в середньому співробітникам ЦОВВ МВС довіряють близько 50% українців, зазначив глава відомства.

«Цей високий показник – ваша заслуга і ваша відповідальність. Я пишаюся вашою працею і розраховую на подальшу професійну службу! Слава вам і слава Україні!»- сказав міністр.

Глава МВС вручив державні та відомчі нагороди: ордени «За мужність», «Данила Галицького», медалі «За бездоганну службу», «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни», «За працю і звитягу», «За врятоване життя» , а також почесні звання, грамоти Кабінету міністрів України, грамоти ВРУ, нагороди МВС, зокрема «Вогнепальна зброя», і цінні подарунки від міністра внутрішніх справ.

Нагородами були відзначені працівники МВС, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби та Національної гвардії України.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися за посиланням

«Кожен з вас без вагань став на захист безпеки і спокою країни. Ми повинні поважати подвиг і наслідувати приклад. Спільними зусиллями побудуємо квітучу Україну!»- підсумував Арсен Аваков.