Арсен Аваков: Прикордонники і поліція припинили спробу вивезти з України 1,5 тонни медичних масок

Про це сьогодні, 13 березня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Державна прикордонна служба та Національна поліція України припинили заборонений експорт медичних масок в міжнародному аеропорту« Бориспіль». Правопорушники намагалися вивезти їх в Доху та Рим. 1,5 тонни медичних масок конфісковані і залишаться в Україні», – зазначив глава МВС.Глава МВС зазначив, що поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф від чотирьохсот до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підготовлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно.Арсен Аваков підкреслив, що правоохоронці будуть жорстко припиняти такі спроби.

Нагадаємо, нещодавно на кордоні з Польщею військовослужбовці Львівського прикордонного загону виявили понад 10 000 захисних медичних масок. Раніше була припинена спроба вивезти із Закарпаття в Румунію 3600 масок.