Арсен Аваков провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором

Сьогодні, 24 червня, міністр внутрішніх справ провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором. Арсен Аваков привітав давнього партнера України, який очолить роботу дипломатичної місії США на найближчий період.

«Я впевнений, що діяльність на цій посаді такого досвідченого дипломата буде на користь, як Україна, так і Сполученим Штатам», – заявив глава МВС.

Учасники зустрічі обговорили внутрішньополітичну ситуацію в Україні в контексті виборчого кампанії і роль правоохоронних органів у забезпеченні безпеки і законності процедури.

«МВС готове рішуче протистояти будь-яким спробам дестабілізації і незаконним методам передвиборчої боротьби, ми забезпечимо стабільність у суспільстві і державі в цілому», – запевнив Арсен Аваков.

Також партнери обговорили питання українсько-американського технічного співробітництва в сфері громадської безпеки, перспективні напрямки залучення американської сторони до реформи МВС.

Нагадаємо, для Вільяма Тейлора це вже друга каденція в Україні – з 2006 по 2009 рік він очолював дипломатичне представництво в Києві в якості Надзвичайного і Повноважного посла США. Перед останнім призначенням тимчасовим повіреним у справах США в Україні Тейлор займав пост виконавчого віце-президента Інституту миру США