Арсен Аваков провів зустріч з міністром транспорту Французької Республіки

Сьогодні, 15 жовтня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр транспорту Французької Республіки Жан-Батіст Джеббарі обговорили стан реалізації спільних проектів, розвиток співпраці, в тому числі прискорення підготовки та імплементації договору про взаємне визнання водійських посвідчень.

«Україну і Францію пов’язують багато програм, і я повинен відзначити високу компетенцію наших французьких колег. Приємно, що один з найбільших діючих проектів з французькою компанією Airbus – з постачання вертольотів для авіаційної системи МВС – успішно розвивається », – сказав Арсен Аваков.

Сторони також обговорили співпрацю щодо спільного виробництва патрульних катерів для прикордонників.

«Ми отримали пропозицію від французької компанії OCEA щодо поставок патрульних катерів для Державної прикордонної служби України, і при цьому важливо саме спільне виробництво таких катерів», – сказав Арсен Аваков.

Член уряду Франції запевнив, що розуміє важливість розміщення виробництва в Україні:

«Сподіваємося, що вже найближчим часом підпишемо Меморандум про взаєморозуміння в цьому проекті», – сказав Жан-Батіст Джеббарі.

Арсен Аваков також підкреслив важливість якнайшвидшого розгляду питання про взаємне визнання водійських посвідчень:

«Ми хотіли б підписати угоду про взаємне визнання водійських посвідчень. Такі угоди вже є з рядом країн ЄС, зокрема з Італією та Іспанією, в наступному місяці планується підписання з Великобританією. Тому вважаю, що така угода з Францією буде актуальною», – сказав міністр внутрішніх справ України.

У свою чергу, пан міністр відзначив конструктивну атмосферу співробітництва з Україною і запевнив, що зробить все можливе для ефективної роботи за всіма програмами, що входять до компетенції його міністерства.