Арсен Аваков провів зустріч з комітетом з питань правоохоронної діяльності ВРУ

Проект бюджету МВС на наступний рік, розвиток Єдиної авіаційної системи захисту населення, старт Комплексної корабельної програми охорони морських кордонів, продовження і розширення програми пільгового фінансового лізингу для покупки житла і законодавчі ініціативи в правоохоронній сфері – керівництво МВС обговорило з народними депутатами, членами комітету з питань правоохоронної діяльності перспективи формування бюджету на наступний рік.

Арсен Аваков поділився баченням поточної ситуації, а також стратегічними і тактичними планами розвитку системи МВС.

«Сьогодні представили народним депутатам проект бюджету з основними показниками, що впливають на цілі та завдання, які виконує МВС», – сказав міністр внутрішніх справ.

Глава відомства зазначив, що анексія Криму позбавила прикордонну службу частини техніки. Тому МВС в найближчі три роки планує забезпечити прикордонне відомство 20 новітніми патрульними катерами. Чверть з них буде побудована в Україні, за сучасними технологіями суднобудування.

Окремо обговорили програму пільгового фінансового лізингу для рятувальників і поліцейських.

За перші шість місяців роботи лізингової програми працівники системи МВС вже отримали 700 квартир.

Арсен Аваков зазначив, що в планах МВС на наступний рік – ряд законодавчих ініціатив, які націлені підвищити рівень безпеки дорожнього руху, змінити систему штрафів за перевищення швидкості руху і знизити поріг перевищення руху.

Міністр зазначив, що МВС також ініціює ряд змін міграційного законодавства.