Арсен Аваков провів зустріч з керівником Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні

Сьогодні, 11 грудня 2018 року, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч з головою Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні Аланом Ешліманном.

Під час зустрічі сторони обговорили гуманітарну ситуацію і забезпечення безпеки на сході країни, а також питання подальшої співпраці МКЧХ зі структурними підрозділами МВС.

«Червоний Хрест надає вагому гуманітарну допомогу постраждалим людям на Донбасі, у відновленні пошкодженої інфраструктури та розмінуванні території. Ми цінуємо, що у насісти чітке взаєморозуміння і розраховуємо на подальшу підтримку і практичну допомогу», – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ звернувся з проханням до фахівців Комітету долучитися в межах своєї компетенції до процесу підготовки фахівців Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту МВС.

Нагадаємо, раніше МВС і Міжнародний Комітет Червоного Хреста домовилися про налагодження взаємодії в контексті пошуку зниклих без вести осіб, розшуку, зборі та ідентифікації останків, а також про проведення тренінгів для ГСЧС, Держприкордонслужби, Нацгвардії і Нацполіції з методики розмінування територій.