Арсен Аваков провів зустріч з главами ОТГ Донецької області

Сьогодні, 19 квітня, в Маріуполі міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з главами органів місцевої влади та керівниками ОТГ Донецької області. Арсен Аваков зазначив, що з огляду на концентрацію військ РФ на кордоні і ескалацію агресії, необхідно розробити алгоритм взаємодії між керівництвом ОТГ і населенням на випадок надзвичайних ситуацій.

«Кожен з вас представляє свої територіальні громади та людей, які там проживають. Ситуація з ескалацією військового конфлікту впливає на людей і бізнес. Перш за все, ми хочемо миру, ми хочемо, щоб ситуація могла бути вирішена дипломатичним шляхом. Але якщо нам не залишать вибору, ми будемо захищатися. Будемо сподіватися, що скоро ситуація вирішиться, і ми всі будемо зайняті тільки тим, щоб покращувати рівень життя населення кожного ОТГ», – зазначив він.

У свою чергу, начальник ГУ Нацполіціі в Донецькій області Микола Семенишин зазначив, що, незважаючи на близькість фронту, поліція Донецької області продовжує впроваджувати нові проекти.

«Відповідно до Стратегії МВС, одним з основних завдань відомства є створення безпечного середовища. Соціологічні дослідження показали, що в розрізі поставлених завдань поліція Донецької області входить в десятку кращих. Завдяки програмі соціального розвитку, вдалося відновити матеріально-технічну базу. За 11 місяців ми побудували нову будівлю Мар’їнського відділення поліції. Це саме ту ділянку, де поліцейські несуть службу на лінії розмежування. Крім того, в Маріуполі запущені проекти «Безпечний дім» і «Безпечне таксі», – зазначив Микола Семенишин.

Також на зустрічі з главами ОТГ відбулася дискусія з представниками місцевої влади за участю депутатів Верховної Ради. Глави ОТГ Донецької області розповідали про впровадження проекту «Поліцейський офіцер громади», його підтримку силами місцевої влади, а також про земельні, екологічних та бюджетних питаннях.

Міністр, як член Кабінету Міністрів України, вислухав всі проблеми, з якими стикаються глави ОТГ: від боргів по зарплаті до кинутого майна, власники якого перебувають на непідконтрольній території. Арсен Аваков підкреслив, що доповість про проблеми суспільства на засіданні Уряду, щоб спільно знайти рішення.