Арсен Аваков провів зустріч з делегацією представників великого бізнесу Франції

Сьогодні, 24 червня, співголова Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч із делегацією об’єднання французьких компаній і підприємств MEDEF («Рух підприємств Франції»), яку очолюють президент Жоффруа Ру де Безьйo і глава українсько-французького ділової ради MEDEF International, генеральний виконавчий директор концерну EGIS Лоран Жермен.

У складі делегації асоціації MEDEF, яка прибула в Україну, – представники 20 великих французьких компаній з багатьох секторів. Зокрема, були представлені компанії Airbus і Alstom.

Зустріч відбулася за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена і народних депутатів України, які входять до групи економічного співробітництва з Французькою Республікою.

«Ми дуже добре розуміємо, яке значення має MEDEF для Франції. З багатьма компаніями, які входять до складу об’єднання, співпрацюємо. Нещодавно між нашими державами було підписано чотири міжурядові угоди. Зокрема, оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця»; спільне виробництво пожежних машини підйомників для роботи рятувальників на висоті; проект по оновленню якісного водопостачання в місті Маріуполь, який згодом буде поширений і в Луганській області, і будівництво ефективної системи водопостачання в Києві. Ці угоди вже направлено на ратифікацію в парламент», – повідомив Арсен Аваков.

Нагадаємо, всі ці спільні проекти передбачають обов’язкову локалізацію виробництва в Україні на вітчизняних підприємствах на рівні до 30%. Це дасть додаткові робочі місця і додаткові податки в бюджет держави.

Глава МВС також зазначив успішні спільні українсько-французькі проекти, які вже активно реалізуються між двома країнами. Йдеться про контракти з компаніями OCEA і «Airbus Helicopters».

«Ми вдячні нашим французьким партнерам за швидку динаміку нашої співпраці. Для нас дуже важливо, щоб MEDEF відчувала себе комфортно в Україні», – зазначив Арсен Аваков.

Президент об’єднання французьких компаній і підприємств MEDEF Жоффруа Ру де Безьйo підкреслив, що сьогоднішня зустріч – це знак про новий рівень співпраці між державами.

«Це перший візит до вас і нам є над чим працювати. Франція – шоста країна за розмірами інвестицій в Україну, але ми постійно переконуємося в вашому великому потенціалі. Сподіваємося, що сьогодні почнемо міцне партнерство», – сказав він.

Глава українсько-французького ділового ради MEDEF International, гендиректор концерну EGIS Лоран Жермен констатував позитивну динаміку та імпульс, наданий підписанням чотирьох міжурядових угод між Україною і Францією:

«Наші успішні спільні проекти послужать прикладом для інших компаній MEDEF, які зацікавлені у співпраці з Україною».

 

ДОВІДКА:

MEDEF ( «Рух підприємств Франції») – це приватна організація, незалежна від держави. Об’єднання підприємств Франції MEDEF створено в 1989 році з метою представлення їх інтересів і посередництва у відносинах між профспілками і державою. MEDEF представляє 75% бізнесу Франції, об’єднує 800 000 французьких підприємств, всіх розмірів і всіх галузей, співпрацює з 600-ми профспілками.

Ці поради просувають взаємовигідні у всіх галузях проекти між французькими та іноземними компаніями і заохочують поліпшення ділового оточення, пропонуючи конкретні заходи французької та іноземним урядам.

Президентом MEDEF є Жоффруа Ру де Безьйo. Керівним органом MEDEF є його виконавча рада, члени якого, як і Президент, обираються на загальних зборах. MEDEF управляє 85 двосторонніми діловими порадами.