Арсен Аваков провів робочу зустріч із заступником Державного секретаря США Кірстен Медісон

Сьогодні, 19 жовтня 2018 року, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з заступником державного секретаря США з міжнародних питань правоохоронної діяльності Кірстен Медісон.

 

«США – надійний партнер МВС на шляху розвитку правоохоронної системи. Ми плідно співпрацюємо в усіх напрямках нашої роботи. Національна гвардія України проводить спільні навчання з Національною гвардією штату Каліфорнія, зокрема, з питань протидії радіо – хімічної та ядерної загроз. Американські експерти допомагають у підготовці патрульних поліцейських і спецназівців КОРД», – зазначив Арсен Аваков.

Сторони обговорили спільні проекти взаємодії і плани співробітництва у правоохоронній сфері, зокрема, в сфері протидії кіберзлочинності.

 «Нам цікавий досвід США в боротьбі з корупцією та економічною злочинністю та у впровадженні політики рівних можливостей в правоохоронних органах. А також у протидії незаконному обігу наркотиків», – додав міністр внутрішніх справ.

Заступник Державного секретаря США з міжнародних питань правоохоронної діяльності Кірстен Медісон відмітила успішність реформування системи органів внутрішніх справ України та запевнила в подальшій підтримці з боку Америки.