Арсен Аваков просить керівництво Антитерористичного центру і Кабмін прийняти рішення для зняття блокади Донбасу

Сьогодні, 28 лютого 2017 року, міністр внутрішніх справ під час наради під головуванням Прем’єр-міністра України з представниками металургійної промисловості, закликав Антитерористичний центр (АТЦ) прийняти відповідні рішення про зняття блокади в Донбасі, які Уряд міг би виконати.

Глава МВС звернувся із закликом дотримуватися чинних законів і дати необхідні повноваження силовим органам, щоб врегулювати ситуацію з блокадою.

«Я б просив керівників АТЦ зважувати всі відповідні повноваження Центру, який керує всіма силовими операціями в зоні АТО. Зважити все – і прийняти відповідне рішення, а ми це рішення забезпечимо», – підкреслив Арсен Аваков.

За словами глави МВС, лібералізм по блокаді і ліберальні переговори з її ініціаторами неефективні, потрібно вживати дієвих заходів. Він також акцентував увагу на необхідності посилення порядку переходу лінії розмежування і наполягав на вирішенні ситуації за обсягом мінімального критичного імпорту.

Нагадаємо, в Україні через торгову блокаду Донбасу з 17 лютого введено надзвичайний режим у сфері енергетики, який буде діяти місяць. Блокада залізничних колій розпочалася 26 січня 2016 року, її ініціаторами стали люди, які називають себе ветеранами АТО.