Арсен Аваков проінспектував якість охорони Одеського порту

В ході робочого візиту в Одеську область глава МВС України перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту. За дорученням Уряду стратегічно важливі об’єкти транспортної інфраструктури, в тому числі – порти, з 1 квітня 2015 року перебувають під охороною ДСО.

Сьогодні, 10 квітня, під час робочого візиту в Одеську область, Арсен Аваков перевірив організацію охорони периметра Одеського морського порту підрозділами Державної служби охорони.

Міністр внутрішніх справ України позитивно оцінив роботу підрозділів ДСО з охорони периметра порту і протидії контрабанді.

Нагадаємо, що починаючи з 1 квітня, з ініціативи кабінету Міністрів України, а також за дорученням керівництва МВС, всі стратегічні об’єкти транспортної інфраструктури, морські торговельні та річкові порти України охороняються Державною службою охорони. Серед таких об’єктів – 10 портів: 6 – в Одеській області, 2 – у Херсонській та по одному – в Миколаївській і Запорізькій областях.

Правоохоронці здійснюють охорону стратегічних об’єктів від диверсій, терактів, контрабанди і незаконного проникнення на об’єкти. Крім того, міліціонери разом з працівниками портів будуть оглядати вантажі і перевіряти документацію кораблів.