Арсен Аваков продемонстрував докази присутності російських військових на Сході України

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продемонстрував зброю російського спецназу, вилучену в ході проведення антитерористичної операції в Слов’янську 6 травня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

“Під час бою з великої терористичної групою в рамках проведення спецоперації в Слов’янську, було вилучено зброю. Ця зброя російського спецназу”, – зазначив Аваков.

Командувач Нацгвардією Степан Полторак заявив, що приціли на вилучених в ході АТО кулеметах в Україні не використовуються.

“Це приціл останнього покоління. Такий кулемет і такі приціли знаходяться на озброєнні саме підрозділів спеціального призначення. А це свідчить про те, в ході проведення спецоперацій беруть участь представники іншої країни … зброю явно не зі складу, а вже побувало не в одному бою”, – сказав Полторак

Аваков також продемонстрував кулю калібру 12,7 мм, яка використовується в снайперської гвинтівки.

“А така зброя знаходиться на озброєнні підрозділів спеціального призначення. І то, далеко не у всіх, а тільки в елітних підрозділах, які виконують серйозні завдання. Ця куля – це” політичний”доказ. Цей доказ доводить присутність тут іноземних військ, диверсантів. Конкретніше – Російської Федерації “, – підкреслив міністр МВС.