Арсен Аваков про опитування на місцевих виборах: Форма опитування коректна, але в разі порушень будемо діяти згідно із законом

Форма опитування від Президента України біля виборчих дільниць в день місцевих виборів є коректною, але в разі порушень поліція буде діяти відповідно до закону.

Про це сьогодні, 23 жовтня, заявив під час включення з Італії міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ході Київського безпекового форуму.

«Таку форму опитування ми вважаємо коректною, однак, якщо будуть порушення, то ми будемо їх припиняти. Поліція буде діяти незалежно від політичної приналежності. Ніхто не буде мати преференцій. Ми будемо діяти з точки зору закону», – підкреслив він.

Арсен Аваков нагадав, що в день волевиявлення біля виборчих дільниць будуть працювати кілька соціологічних кампаній, і партійних, в тому числі.

«Вони будуть проводити екзит-пол на виході з виборчих дільниць. Однією з них буде кампанія, яка задасть питання, позначені президентом», – зазначив глава МВС.

Також під час онлайн-включення міністр внутрішніх справ заявив, що до дня голосування МВС готове.

«Ми знаходимося в повній комунікації з ЦВК, з усіма місцевими комісіями, «Громадянська мережа «Опора» нам допомагає в спостереженні за всіма випадками порушень. Сподіваюсь що все буде добре. Ми забезпечимо чесний і чіткий процес голосування, незалежно від того, хто при владі, а хто в опозиції», – запевнив Арсен Аваков.