Арсен Аваков прийняв рішення про ряд структурних новацій в МВС

Міністр МВС України прийняв рішення про ряд структурних новацій в міністерстві, що відповідають сьогоднішнім викликам часу.

В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються із-за меж країни, загрози внутрішнього розпорядку та законності – мною прийнято рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі громадянських формувань по всій території країни.

Донецьк отримає своє спецпідрозділ, створене з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. – практично кожен регіон отримає можливість мати таке стабілізаційний спецпідрозділ. Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни.

МВС готове залучити більше 12 000 чоловік по всій країні до складу нових спецпідрозділів. А також надати озброєння, екіпірування, керівництво кадровими офіцерами.

Перший наказ про створення спецпідрозділу “Схід” в Луганській області мною вже підписано. Створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей – за викликами часу.

У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів.

Нова структура спеціальних підрозділів МВС – відповідь диверсантам, “зеленим чоловічкам” і іншим бандам, які мають завдання атакувати державність і цілісність України.