Арсен Аваков: Новий відділок Нацполіції Станиці Луганській ми відкриваємо на вулиці Миру

Сьогодні, 5 травня 2018 року, під час робочої поїздки на Луганщину, міністр внутрішніх справ взяв участь у святковому відкритті нового поліцейського відділку у Станиці Луганській. Райвідділок міліції був зруйнований під час обстрілу в 2014 році.

«Сьогодні ми на Луганській землі, на самому краю від того місця, що не дуже видно всій Україні – невідновлених будинків та вулиць. Ми відкриваємо цей маленький, але дуже важливий відділ поліції. Старий, зруйнований у 2014 році відділок міліції, знаходився на вулиці з дивною назвою «Донбас–Москва». Новий відділок Нацполіції – на вулиці Миру. Думаю, це символічно. Нікого не цікавить реформа, цікавить її результат. І нас не цікавить реформа поліції як така, нам важливо, щоб поліція забезпечувала якісний сервіс і безпеку. Для мене важливо, аби жителі цього регіону, які настраждалася за останні роки, мали адекватну якість життя», – зазначив Арсен Аваков.

Він підкреслив, що у поліцейських, гвардійців та офіцерів Держслужби з надзвичайних ситуацій, що несуть службу у цьому регіоні надважливе завдання – забезпечити всім мешканцям безпеку і повернути якість життя та державний сервіс того рівня, що відбудовується по всій країні.

«Я покладаю дуже серйозну місію на наші поліцейські сили, сили Нацгвардії та рятувальників. Саме вони повинні забезпечити порядок і адекватну якість життя. Саме для цього – новий райвідділ, нова техніка для поліції та рятувальників, нові стандарти для Нацгвардії. Я звертаюсь і до місцевих жителів – долучайтеся до цього», – наголосив міністр.

Нововідкритий Станично-Луганський відділ поліції знаходиться за 150 метрів від лінії розмежування і за кілька кілометрів від тимчасово окупованого Луганська. Тож поліція Луганщини виконує не лише поліцейську функцію – забезпечення охорони публічної безпеки. Зараз правоохоронці допомагають Збройним силам і всім військовим формуванням у протидії російській агресії.

Для покращення якості та оперативності роботи правоохоронців у райвідділок було передано три нові автомобілі поліції та одне авто фахівцям ДСНС. Найближчим часом планується надати ще до трьох десятків одиниць техніки, підкреслив Арсен Аваков.

Найкращі працівники Нацполіції та рятівники отримали з рук міністра державні нагороди.

У Станиці Луганській Арсен Аваков провів оперативну нараду з керівниками НПУ, НГУ, Держслужби з надзвичайних ситуацій та прикордонниками щодо забезпечення безпеки у регіоні та підготовки до деокупації Донбасу.