Арсен Аваков: Принцип роботи Нацгвардії – рівність перед законом для всіх, незалежно від прапорів, гасел і бойових заслуг!

Сьогодні, 7 грудня, Міністр внутрішніх справ взяв участь у розширеному засіданні військової ради Національної гвардії України.

На нараді за участю командувача НГУ Юрія Аллєрова, керівників відомства і територіальних командувань обговорювалися стратегія розвитку НГУ, тактичні моделі і принципи роботи, зокрема, в період виборчої кампанії, в перехідний період становлення помісної церкви при забезпеченні правопорядку і громадської безпеки під час супроводження масових заходів.

“На розширеному засіданні військової ради НГУ визначили стратегію і тактичні моделі дій під час виборчої кампанії, становлення помісної церкви, масових заходів. Принцип роботи Нацгвардії – забезпечення безпеки і рівність перед законом для всіх, незалежно від прапорів, гасел і бойових заслуг “, – підкреслив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ вручив відомчі нагороди нацгвардійцям і подякував за службу першому заступнику командувачу НГУ генерал-лейтенанту Олександру Кривенку в зв’язку з закінченням служби.