Арсен Аваков презентував мотиваційну програму правоохоронцям Донецької області

Соціальна програма МВС дозволить перейти на нову якість поліцейських і рятувальних сил. Про це сьогодні, 17 грудня 2018 року, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з поліцейськими і рятувальниками Донецької області в Краматорську.

«Сьогодні провели нараду за першим мотиваційним пакетом для поліцейських і рятувальників. Ми переходимо в нову якість поліцейських сил і рятувальників. Крок за кроком ми йдемо в напрямку розвитку наших сил безпеки як сервісних служб, що забезпечують якість життя», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив,що в рамках мотиваційної програми, кожен поліцейський і кожен рятувальник, який служить чесно і компетентно, після двох років служби може підписати контракт на основі іпотеки -20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу.

«Таким чином, поліцейські і рятувальники можуть забезпечити себе і свої сім’ї стабільністю набагато років вперед. В рамках цього суспільство може вимагати від правоохоронця якісний сервіс по забезпеченню безпеки», – додав Арсен Аваков.

 Глава ДСНС Микола Чечоткін в свою чергу підкреслив, що сьогодні вже дуже багато зроблено щодо питання підвищення заробітної плати для рятувальників і поліцейських і зараз мова йде про важливість забезпечення їх житлом:

«Ми поступово, але впевнено рухаємося шляхом реформ. Питання соціального захисту рятувальників і поліцейських виходять на перший план».

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, був детально вивчений досвід соціального забезпечення поліцейських в інших європейських державах.

«Гідна праця – гідні соціальні умови, невід’ємні чинники в роботі поліції», – сказав Сергій Князєв.

Також під час візиту в Краматорськ, Арсен Аваков та Микола Чечоткін передали рятувальникам Донецької області 7 нових пожежних автомобілів на базі шасі «МАЗ». Вони обладнані тепловізорами, електричними генераторами, індивідуальними дихальними апаратами, пожежними рукавами та мотопомпами.

Автоцистерни отримали підрозділи Лиману, Слов’янська, Маріуполя, Великі Новосілки, Мангуш, Волновахи та Мар’їнки.

 Нагадаємо, МВС пропонує нову програму фінансового лізингу, аби поліцейські змогли придбати власне житло на вигідних умовах:

Розподіл платежу буде виглядати наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до40%). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу сім’ї.

Маючи вислугу від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. Крім цього, при наявності дітей платіж зменшується на 5% за одну дитину, 10% за двох.