Арсен Аваков презентував гірничо-рятувальну роту НГУ

Міністр внутрішніх справ повідомив, що вже цієї весни на перше чергування в Карпатах вийдуть 100 військовослужбовців гірничо-патрульної роти. Бійці підрозділу допомагатимуть прикордонникам в патрулюванні важкодоступних гірських масивів.

 

 

«У січні 2017 року в Національній гвардії була створена гірничо-патрульна рота, база якої знаходиться в Івано-Франківській області. Бійці роти допомагатимуть правоохоронцям і охоронятимуть громадський порядок в гірських селах. Зараз військові готуються до виконання завдань на полігоні. І вже цієї весни вийдуть на перше чергування в Карпатах», – підкреслив глава відомства.

Основною функцією гірничо-патрульної роти НГУ є забезпечення безпеки громадян і туристів в гірничо-лісистій місцевості. Крім того, сили підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з контрабандою, браконьєрством і незаконною вирубкою лісів.

При необхідності підрозділ Національної гвардії України можна буде залучати для надання допомоги відповідним органам і службам для проведення пошуку громадян і евакуації населення під час надзвичайних ситуацій.