Арсен Аваков представив рятувальникам і поліцейським Вінницькій області мотиваційну програму МВС

19 грудня 2018 року, під час робочого візиту до Вінниці, міністр внутрішніх справ провів робочу нараду зі співробітниками ГУ НПУ і Управління ДСНС Вінницької області, на якому презентував перший мотиваційний пакет МВС. В рамках заходу глава МВС передав поліцейським 14 нових автомобілів для НПУ Вінницької області і вручив відомчі нагороди поліцейським і рятувальникам області.

У зустрічі з правоохоронцями також брали участь голова Національної поліції Сергій Князєв і глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

«Підтриманий Кабінетом Міністрів і Верховною Радою, мотиваційний пакет складається з трьох ключових компонентів. Перший – підвищення заробітної плати для поліцейських і рятувальників в середньому на 30%. Другий – програми компенсації за орендоване житло. І основний компонент програми – отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр підкреслив, що в рамках програми співробітник отримує вигідні умови іпотеки: безвідсоткова ставка, щомісячна платня більше 25% від місячного грошового утримання, фіксована сума вартості квартири.

«Ми хочемо і робимо все можливе, щоб умови роботи і соціальний захист стимулювали кожного з вас працювати із задоволенням, в спокійній і адекватній обстановці. Не менш важливо, щоб ви мали можливість розвиватися, будувати свою кар’єру і відчували при цьому себе захищено. Що ми хочемо отримати від вас в замін? Чесне, сумлінне і професійне виконання своїх обов’язків», – повідомив міністр.

Глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що реформа повинна бути не тільки в системі служби поліцейських, а й у соціальному захисті. Коли дані фактори йдуть один за одним, це дозволяє поліцейським працювати ефективніше і зменшує відтік кадрів.

«Основним критерієм оцінки вашої роботи є рівень довіри суспільства. Коли рівень довіри буде високим, нам буде значно легше звернутися до керівництва країни і отримати схвалення для подальшого реформування правоохоронних органів і розвитку мотиваційної програми для наших співробітників», – підкреслив глава ДСНС Микола Чечоткін.

За словами Арсена Аваков для поліцейських і рятувальників будуть розроблені ще дві програми: «Друга мотиваційна програма стосуватиметься страхування поліцейських і рятувальників. Третя – професійного зростання і підвищення компетенції».

В рамках заходу глава МВС передав поліцейським Вінницькій області 14 нових автомобілів. Ці іномарки поліпшать мобільність груп реагування патрульної поліції і дозволять працівникам поліції оперативно реагувати на звернення громадян.

Вісім «Renauit Duster» відправляться до Жмеринського, Погребищенського, Немирівського, Хмельницького, Барського, Бершадського та Ямпільського районів. Ще три службових «Renailt Logan» отримали поліцейські групи реагування патрульної поліції Тростянецького, Теплицького та Латинського підрозділів. Два «Renailt Logan» отримали дільничні офіцери поліції Вінницького районного відділу поліції. Мікроавтобус «Ford Transit Custom» – для слідчо-оперативних груп відкритого після капітального ремонту Київського районного відділення поліції.