Арсен Аваков представив нових керівників поліції Миколаївської та Сумської областей

Сьогодні, 22 липня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Нацполіції Ігор Клименко представили нових керівників ГУНП: в Миколаївській області – Сергія Шейхета і Сумській області – Олександра Анохіна

«Ми повідомляємо про зміни в керівництві. За наказом Національної поліції начальником ГУНП в Миколаївській області призначений полковник поліції Шейхет Сергій Олегович, який до цього обіймав посаду заступника начальника ГУНП – начальника слідчого управління ГУНП в Одеській області. Главою ГУНП в Сумській області призначений Анохін Олександр Дмитрович, який до цього працював начальником поліції Миколаївській області», – повідомив Арсен Аваков.

Глава МВС відзначив ефективність системи правоохоронних органів:

«Звертаючись до вчорашніх подій в Луцьку, я відзначаю високий рівень роботи поліції. Всі поліцейські сили працювали дуже професійно по всій країні, і в Луцьку, і в Харкові, і в Києві. Так працює система, я хочу, щоб ви ним пишалися. Це ваша місія, щоб люди вам скандували «Спасибі!» А ми в свою чергу зробимо все, щоб рівень матеріально-технічного забезпечення поліції був ультрасучасним», – сказав Арсен Аваков.

Олександр Анохін висловив подяку за можливість управляти таким великим підрозділом і подякував за підтримку, яка була у нього ці два роки.

«У нас одна спільна задача – служити і захищати. Рухаємося далі», – сказав він.

У свою чергу Сергій Шейхет сказав, що в найкоротші терміни вивчить кримінальну ситуацію в області:

«Поліція буде максимально відкрита до діалогу з суспільством. Ми докладемо максимум зусиль, щоб кожен житель Миколаївської області відчував себе в безпеці».

Глава НПУ Ігор Клименко підкреслив, що жоден поліцейський не повинен бути втягнутий в політичні маніпуляції. Це завдання глави ГУНП – не дозволити втягнути поліцейського в якісь політичні сварки.

«Дякую Олександру Анохину за два роки роботи в Миколаївській області і сподіваюся, що Сумська область також зможе показати хороші результати роботи найближчим часом. Що стосується Сергія Шейхета – серед інших завдань, прошу особливу увагу приділити майбутніх виборів. 6 вересня розпочинається виборча кампанія. Кожен поліцейський – від оперуповноваженого та інспектора до начальника ГУНП, повинен знати досконало виборче законодавство. Ми повинні спрацювати чітко і злагоджено. Поліція однозначно повинна бути поза політикою», – сказав Ігор Клименко.

Довідка:

Шейхет Сергій Олегович полковник поліції, народився в 1986 році в місті Луцьку. Правоохоронець у другому поколінні. Його батько Олег Шайхет дослужився до полковника, командував спецпідрозділом «Сокіл» волинського УБОЗу. Сам Сергій закінчив у 2005 році Національну академію внутрішніх справ. Працював слідчим в Печерському РВВС міста Києва. У грудні 2016- го Сергій Шайхет очолив слідче управління ГУ Національної поліції України в Одеській області.

Анохін Олександр Дмитрович, полковник поліції, народився 16 вересня 1977 Донецької області. Почав службу в органах внутрішніх справ в 1994 році. Працював на різних керівних посадах в Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових і громадських формувань УМВС України в Херсонській області. 7 листопада 2015 був призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. 3 травня 2018 призначений начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області