Арсен Аваков представив начальника Управління у справах учасників АТО

Міністр внутрішніх справ сьогодні представив начальника новоствореного в МВС Управління у справах учасників АТО. Завдання нового підрозділу – забезпечення соціального захисту та забезпечення прав і державних гарантій учасників антитерористичної операції з числа співробітників органів внутрішніх справ. Тому так важлива особистість керівника Управління.

Представляючи майора поліції Василя Мельника, глава відомства зазначив: «Навіть сухі формулювання казенної довідки розповідають про нього дуже багато: 48 років, учасник АТО, боєць батальйону особливого призначення Київ-2, переніс важке поранення, нагороджений медаллю« Захисник Вітчизни» за особисту мужність і відвагу, проявлені при захисті України і нагородних пістолетом, майор Національної поліції».

  

Арсен Аваков підкреслив, що Василь Мельник має вищу юридичну освіту і досвід роботи в органах внутрішніх справ. І разом з тим, він воював в АТО, отримав важке поранення, має державні нагороди.

«Те, що не потрапляє до особової справи: служив в міліції у Львівській області – коли почався Майдан звільнився і поїхав до Києва. Як він сам каже: допомагав, чим міг,… 18 лютого стояв в оточенні біля готелю Україна … Відразу після перемоги Майдану і російської агресії пішов записуватися добровольцем – не хотіли брати через вік. Вступив в батальйон Київ-2 і, як він каже. Отримав подарунок на День народження – 11 серпня приїхав в АТО. Був важко поранений, втратив ногу. Потім – лікування, реабілітація, протезування. Сьогодні – знову в строю», – зазначив Аваков.

У Положенні про Управління, яке очолив Мельник, написано: реалізація соціально-гуманітарної політики держави щодо учасників АТО і членів сімей загиблих … «В умовах війни і економічних складнощів – це дуже складна робота для сильної людини. Тому призначив Василя Мельника», – підкреслив міністр.