Арсен Аваков представив майбутніх керівників нової патрульної служби

Сьогодні, в Національній академії внутрішніх справ, глава МВС представив особовому складу майбутнього начальника Департаменту патрульної служби Олега Савчина і керівника патрульної служби Києва Олександра Фацевича.

– Це дуже почесно бути першими поліцейськими в нашій країні, але це і велика відповідальність. Як в Україні буде проходити реформа і повірять люди в цю реформу, залежить саме від вас. Вас чекає важка праця. І я вам бажаю успіхів. Слава Україні, – зазначив Арсен Аваков.

– Командиром роти стануть саме ті, кому ви більше довіряєте. І в подальшому їм буде потрібно ваша підтримка, щоб продовжити спільну роботу, – зазначила Перший заступник Міністра Ека Згуладзе.

2

– Перед вами ще багато випробувань, ми повинні разом зробити так, щоб повернути довіру населення до правоохоронних органів. Наша місія – служити людям і захищати їх права. Ми повинні повернути довіру громадян. Разом з вами ми побудуємо нову поліцію, – підкреслив Олег Савчин.

3

«Я, як майбутній шеф патрульної служби Києва, зроблю все можливе, щоб допомогти вам, щоб захистити вас. Я буду постійно з вами на вулицях міста. Ваші командири підрозділів, батальйонів та їхні заступники також будуть поруч. Ми завжди підтримаємо вас. Спільними зусиллями ми досягнемо успіху», – Олександр Фацевич.

4

5

6

7