Арсен Аваков: Правоохоронні органи будуть діяти в режимі «превентивного удару»

Голови ОДА спільно з керівниками обласних правоохоронних органів повинні визначити перелік стратегічно важливих об’єктів і забезпечити їх охорону. Про це глава МВС заявив на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з головами ОДА, яка відбулася сьогодні, 23 січня, в Кабінеті Міністрів України.

Арсен Аваков нагадав, що в Харкові вже другий день діє режим посиленого патрулювання і моніторингу ситуації. До його здійснення залучені співробітники органів внутрішніх справ і бійці Національної гвардії України.

– Голови ОДА разом з керівниками регіональних органів внутрішніх справ повинні визначити перелік об’єктів інфраструктури і забезпечити їх охорону, – підкреслив міністр внутрішніх справ.

Він також зазначив, що, звернувшись до громадськості з проханням, щоб люди повідомляли на «гарячі лінії» про підозрілі предмети або ситуаціях, громадяни відгукнулися. Надходить багато повідомлень. Правоохоронці всі їх перевіряють.

Глава МВС заявив, що з огляду на ситуацію в Харкові, кількість нарядів в місті подвоєно, якість оперативної роботи значно зросла. До складу патрулів входять працівники міліції, бійці Нацгвардії, ГСЧС і курсанти відомчих вузів. До протидії терористичній загрозі приєдналися і працівники СБУ.

З огляду на високий ризик терористичної загрози в рамках агресії, яку ми маємо з боку Росії, ми повинні перевести режим спостереження і ретельного документування в режим «превентивного удару».

Нагадаємо, днями повідомлялося про знешкодження двох організацій. Одна з них здійснювала антиукраїнську діяльність.