Арсен Аваков пояснив причину звільнення головного ДАІшника

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю«ЛигаБизнесИнформ»  докладно описав ситуацію навколо звільнення керівника ДАІ України Єршова.

За словами глави правоохоронного відомства, звільнення ніяк не пов’язане з розкішним життям дочок Єршова.

«Обидві дочки дорослі, вони прокоментували, що одна одружена із забезпеченим чоловіком, а інша продає дорогі предмети одягу.

Єршов звільнений мною за те, що він не вказав у декларації свій будинок – тільки за це. Формально недооформлення будинок в податковій декларації. У всьому іншому я до Єршову відношуся – ще раз підкреслю, як хто не кричав  – з повагою. І ось чому. У квітні-травні минулого року, коли війна почалася, Єршов був в тому екіпажі, який вступив в перші бої під Слов’янському разом з трьома екіпажами Кобри.

Єршов був у складі однієї з груп, яка дуже добре себе проявила. Він неодноразово був під вогнем – тримав позиції, відбивав наших перших полонених, мав особисту сміливість протистояти ворогові, вести вперед людей. У той момент, коли ще армія не воювала. Звідти основи моєї до нього довіри», – зазначив Арсен Аваков.

Він також нагадав, що Єршов нагороджений бойовий орден за кілька самих напружених місяців служби в зоні АТО.

«Тим не менше, я сказав йому, що він повинен піти у відставку. І пояснив йому, що він зробив помилку, яку неможливо пояснити суспільству. І для мене тепер проблеми: звільнивши більшість керівних кадрів в ДАІ, я позбувся тепер і людина, якій хоч якось довіряв в цій системі, людина, яка розуміла, як вона функціонує. А мені був важливий такий кадр. Тому ми що, умовно кажучи, закриваємо ДАІ і переходимо до нової патрульній службі. Зрозуміло, повинні бути перехідний період. Це дуже важлива деталь, яку багато хто не розуміє.

Всі хочуть, щоб за одну хвилину все в країні змінилося. Але у нас 300 тисяч чоловік в МВС, яких потрібно змінити і поміняти. І це не привезені з Місяця корупціонери, а плоть від плоті нашого суспільства. Яке суспільство – така міліція, яке суспільство – такі депутати, яке суспільство – такі міністри», – зазначив Арсен Аваков.