Арсен Аваков пояснив правоохоронцям Одеси та Запоріжжя умови отримання житла за спецпрограмою МВС

Згідно з новою програмою кредитування поліцейський і рятувальник сплачують лише 60% вартості житла. Решта 40% – компенсує Міністерство внутрішніх справ.

Про це йшлося сьогодні, 4 грудня, під час зустрічі глави відомства з поліцейськими Одеської та Запорізької областей.

Мета таких зустрічей – отримати зворотній зв’язок, дізнатися думку потенційних учасників і обговорити можливі нюанси конкретних ситуацій для вироблення оптимального алгоритму програми.

«Основа нашої системи – компетентний мотивований поліцейський. Тому, ми переконали керівництво країни в тому, що фінансування правоохоронних органів і військових, забезпечення перспективи для них є нашим ключовим пріоритетом. Зараз ви маєте чудову можливість не чекати 50 років, а отримати власне житло для сім’ї», – повідомив Арсен Аваков.

За умовами нової програми правоохоронцям необхідно втілити в життя три практичних кроку – подати в певну фінансову установу заявку на житло; подати документи, що підтверджують необхідність компенсації лізингодавцю і укласти договір фінансового лізингу.

Арсен Аваков пояснив присутнім, що для отримання житла треба виконати всього кілька пунктів:

  1. Перебувати на квартирному обліку;
  2. Мати вислугу років не менше 2-х років, крім учасників бойових дій;
  3. Не менше 5 років до виходу на пенсію;
  4. Термін лізингу не повинен перевищувати 20 років.

Міністр також повідомив, що пріоритет на 2019 рік – забезпечити поліцейського якісною системою страхування.

У свою чергу, глава Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що найближчим часом буде створено спеціальний управлінський орган, де поліцейські зможуть отримати всю необхідну інформацію по програмі кредитування житла.