Арсен Аваков: Потрібно переглянути статус військової операції на Донбасі, але не її зміст

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 15 червня 2017 року, під час четвертої зустрічі Парламентсько-громадської платформи, яку проводять Консультативна місія ЄС і Координатор проектів ОБСЄ.

«Поняття антитерористична операція, увійшло в побут після початку російської агресії на Донбасі, і було реакцією на незвичайну ситуацію, яка раніше не траплялася в Україні. Зараз, коли мова йде про повномасштабну військову операцію, яка не є спеціальної операцією СБУ, із залученням інших сил, то очевидно слід переглянути статус АТО, але не її суть », – повідомив Арсен Аваков.

Також глава правоохоронного відомства зазначив, що перегляд статусу АТО потребує вирішення цілого ряду внутрішніх процесуальних відносин, аби уникнути штучних обмежень між військовослужбовцями і спецслужбами.

«Секретар РНБО Олександр Турчинов виступив з бажанням впорядкувати це питання, вирішивши цілий ряд процесуальних взаємин всередині, так, щоб нашим військовим і спецслужбам не ставилося штучних обмежень. Але, я глибоко переконаний, що конфлікт на Донбасі буде вирішуватися не на лінії зіткнення, а через політичний тиск на агресора і політичне врегулювання», – заявив міністр.