Арсен Аваков: Пост ДЯКУЮ – до 2-річчя визволення Слов’янська

Міністр внутрішніх справ подякував учасникам визволення Слов’янська Донецької області в липні 2014 року.

«Спасибі всім патріотам Слов’янська, які в найважчі і непрості дні окупації і відразу після звільнення – вірили і допомагали Україні!

Спасибі розвідці Нацгвардії – того ранку провела основні українські частини через заміновані пастки.

Спасибі Миколі Чечоткіну – нинішньому главі ДСНС, а тоді простому офіцеру – взяв на себе в перші години всі проблеми з розмінування міста, відновлення подачі електроенергії і води, розчищення завалів, налагодженню поставки продуктів …

Спасибі хлопцям з добрабатів МВС: Батальйону НГУ  ім.Кульчицького, Київ-1, Харків і Слобожанщина, Донбас – за місяці мужності і відчайдушну самовіддачу в вирішальні дні.

Дякую Андрію Парубію – твій дух і допомогу при формуванні 1-го і 2-го резервного батальйону Нацгвардії – були вирішальними!

Спасибі батальйону МВС «Артемівськ» і Констанину Матейченко – за операцію зі звільнення і утриманню Красного Лиману, без якої звільнення Слов’янська було б не можливо.

Спасибі спецпідрозділам «Омега» і «Вега» Нацгвардії – хлопці зазвичай тримаються в тіні, але їх вклад в тих боях був вирішальним! Я радий, що вчора Президент вручив їм ордени.

Спасибі за мужність і віддачу – всім волонтерам медикам, які з нами тоді провели найскладніші дні і окремо Армену Нікогосяну. Окрема подяка всім, хто допомагав постачати наші Добробати тоді, і окремо Юрі Касьянову.

Спасибі полковнику Андрію Крищенко – з першого дня звільнення очолив розбитий і шокований Слов’янський район, і не побоявся хаосу і невлаштованості («Тільки одна умова – говорив він тоді – будемо звільняти Горлівку – я попереду повинен бути. Чи зобов’язаний …»)

Дякую офіцерам і рядовим Нацгвардії і Збройних сил, що не хизуючись зробили свою справу.

Дякую Владу Бухарєву, Сергію Білану і іншим офіцерам СБУ – ваш внесок в ту перемогу і командну взаємодію були реально значущими!

Дякую А. А. Єршову – за мужність і відповідальність старшого офіцера перед своїми бійцями.

Спасибі генералам ЗСУ і Нацгвардії, які разом з рядовими зробили цю перемогу. Особисто хочу подякувати Степану Полтораку, Миколі Балану, Сергію Рудницькому, Юрію Аллерову, Сергію Яровому, Сергію Кульчицькому…

Вічна пам’ять  – всім загиблим під час визволення Слов’янська – Сергію Петровичу Кульчицькому і всьому екіпажу збитого 26 травня вертольота Нацгвардії … – хлопцям з Івано-Франківського екс-беркута … – скільки горя ми тоді пережили … і скільки сил ви нам тоді дали своєю мужністю …

Спасибі карному розшуку МВС під керівництвом Василя Паскала – за блискучі спецоперації по локалізації сепаратистів і звільненню наших хлопців в ті дні …

Спасибі Олександру Турчинову – він був зібраний і концентрований весь цей час і його воля заряджала нас усіх …

Дякую Арсенію Яценюку – особливо за ту партію БТР-4-Е, які Ви вольовим рішенням зняли з міжнародного контракту і віддали нашій Нацгвардії, без цих машин нам було б зовсім тяжко ..

Спасибі ХАРКІВ’ЯНАМ, всім НАШИМ з Ізюма – що могло б бути без вас тоді! .. – ви працювали на армію як ніхто. І окремо спасибі – Ігорю Балуті і Ігорю Райнін.

Спасибі учасникам боїв і визволителям Семенівки і Миколаївки – без вас нічого б не було – ці бої були вирішальні.

Спасибі президенту Порошенко – його перший візит в звільнений район був  важливий!

Спасибі Приватбанку і Нацбанку України (Степану Кубіву окремо) – в ті дні передані нам Вами інкасаторські броньовики врятували багато життів …

Дякую Сергію Пашинському – за неоціненну допомогу в організацІї оборони Краматорського аеропорту в ті дні!

Спасибі Максиму Бурбаку і всім залізничникам – за розмінування магістралей і запуск першого поїзда!

Спасибі всім журналістам, хто пережив разом з нами всі тяготи і горе тих днів. Дякую за підтримку і об’єктивність – саме ви зробили цю боротьбу за перемогу – не боротьба тисяч, а боротьбою і силою мільйонів Українців!

Спасибі хлопцям з блокпостів 3 і 3а – в день атаки на Семенівку ви нас прикрили! ..

Я, ймовірно, когось пропустив в цьому сумбурному непродуманому своєму СПАСИБІ, вибачте мене друзі – звичайно, я додам сюди ще кілька рядків – але важливіше важливого хочу сказати в кінці:

Спасибі тобі, безіменний простий герой – імені і подвигів якого я просто не знаю .. Я думаю, нас багато буде говорять СПАСИБІ і всіх згадаємо – тому, що це важливо!!!», – написав Арсен Аваков.