Арсен Аваков: Політики повинні навчитися знаходити спільну мову. Від цього залежить майбутнє України (Відео)

Ексміністр внутрішніх справ заявив, що докладе усіх зусиль для створення майданчика, на якому усі притомні політики зможуть домовитися про майбутнє країни.

Про це він сказав в інтерв’ю інтернет-виданню «Українська правда», відповідаючи на запитання щодо політичних планів на майбутнє.

«Я приділятиму увагу, але не проектам, не власній партії чи партії швидкозростаючого Разумкова, або партії Володимира Борисовича Гройсмана. Я хочу займатися тим, щоб усі ці притомні політики навчилися знаходити спільну мову. На моє глибоке переконання, тільки від балансу цих усіх різних, але розумних людей, залежить майбутнє України. І нехай ці різні люди згодом сядуть і спокійно поговорять про майбутнє України: ось про це ми будемо сперечатися, а про це – точно ні. Ми повинні про це домовитися, сидячи за круглим столом. І в такому разі – це буде баланс, який дасть країні динаміку», – заявив політик.

За словами Арсена Авакова, це буде системний підхід, який дасть змогу державі просуватися вперед.

«Мені не надто цікаво сидіти в парламенті за партою для генерації законодавчих актів. І я не хочу нікого вводити в оману. Ми повинні потихеньку говорити правду суспільству. Можливо, мені не варто йти у парламент, незалежно від того, що у мене високий рейтинг чи низький рейтинг. Можливо, для деяких політиків важлива інша роль. Тому, якщо ви мене питаєте, – у мене немає жодного бажання йти працювати «під купол», – додав він.