Арсен Аваков: Поліція затримала п’ятьох осіб за підозрою в нападі на Анатолія Гриценка

Відносно ще 12 осіб будуть прийняті процесуальні рішення.

Нагадаємо, 28 листопада 2018 року, в Одесі невідомі закидали яйцями претендента на пост президента, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка і влаштували бійку з його прихильниками. За словами свідків, нападники також застосовували газові балончики. Під час зіткнення постраждав один член партії.

Правоохоронці затримали п’ятьох осіб, стосовно ще 12-ти будуть прийняті процесуальні рішення.

Міністр внутрішніх справ наголосив, що основою цивілізованої демократії є рівні права на політичну діяльність для всіх. Кожен з політиків може розраховувати на забезпечення і захист своїх прав і свобод – незалежно від ступеня опозиційності до діючої влади.

«МВС буде жорстко припиняти практику, яку дехто намагається ввести в українському суспільстві: спробі зриву виступів кандидатів на вибори, організацію нападів і провокацій навколо них, дискредитацію безіменними і фейковими інформаційними матеріалами. НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТУПЕНЯ ОПОЗИЦІЙНОСТІ ПОЛІТИКІВ до діючої влади! Кожен з політиків може розраховувати на забезпечення і захист своїх прав і свобод», – підкреслив міністр внутрішніх справ.