Арсен Аваков: Поліція затримала на хабарі чиновника Держслужби з питань праці Івано-Франківської області. У вишиванці …

Міністр внутрішніх справ повідомив, що фахівець відділу з питань експертиз умов праці вимагав неправомірну вигоду в розмірі понад 18 тисяч гривень за видачу висновку про можливість проведення робіт з підвищеною небезпекою на виробництві.

«День вишиванки. Хабарник у вишиванці (Івано-Франківськ). Чиновник обласного управління Держпраці. Затримано на хабарі понад 18 000 гривень. Уявляю собі, вранці одягаючись на роботу, думав – забіжу спочатку хабар отримаю, а потім поїдемо в вишиванці батьківщину любити … Ну нічого … і це пройде. Піну здує. А ми трохи допоможемо», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Чиновника затримали співробітники Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Національної поліції та міської прокуратури. Під час слідства правоохоронці задокументували кілька фактів отримання хабарів. Спеціаліст відділу з питань експертизи умов праці отримав від представника комерційної структури тисячу гривень і 500 доларів США хабара. Раніше задокументовано отримання ним 4-х тисяч гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

В даний час проводяться процесуальні заходи. Вирішується питання про затримання чиновника обласного управління Держпраці в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.