Арсен Аваков: Поліція повернула батькам викрадену 2-місячну дитину. Зловмисники затримані

Міністр внутрішніх справ повідомив, що правоохоронцям вдалося знайти двомісячну дитину, яку вчора викрали з дитсадка. Менше ніж за добу правоохоронці Києва та Київської області затримали зловмисників, яким загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, вчора, 20 жовтня, близько 17:00 невідомий викрав двомісячне немовля з дитячого садка на Оболоні (м.Київ). Батько прийшов в садок за старшою дитиною і залишив коляску з дівчинкою під сходами на першому поверсі будівлі. Коли він через кілька хвилин повернувся, то виявив порожній візок без переносного кошику.

По тривозі був піднятий Оболонський райвідділ поліції. З Головного управління викликали команду фахівців, які займаються розслідуванням злочинів пов’язаних з викраданням людей. Було відкрито кримінальне провадження за статтею 146 КК – незаконне позбавлення волі.

Сьогодні вранці в Вишгородському районі Київської області викрадачів затримали. Зловмисники проживали на території пилорами, в вагончику, де дитина і перебувала всю ніч.

20-річна жінка стверджує, що близько місяця тому втратила свою дитину, викинула її на смітник, тому й вирішила заволодіти чужою. Однак, в поліції немає інформації про виявлення мертвих новонароджених на території Київської області. Версія слідства – спроба приховати вбивство своєї дитини, видавши за неї викраденого малюка.

Затриманим загрожує до 12 років позбавлення волі. В даний час крадійка направлена на психіатричну експертизу.

Викрадену дівчинку оглянули медики, її вже передали батькам.

Міністр внутрішніх справ подякував всьому особовому складу і небайдужим громадянам за роботу і оперативність.

«У Вишгороді поліція оперативно знайшла викрадену вчора в Києві 2х-місячну дитину. Двоє викрадачів затримано. З дитиною все гаразд !! Дякую за службу і відданість обов’язку офіцера поліції», – зазначив Арсен Аваков.