Арсен Аваков: Поліція Києва затримала підозрюваних у нападі на главу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Двох виконавців і їх можливих спільників затримали за місцем проживання, де одночасно проводяться обшуки. Один з фігурантів зізнався, що за виконання замовлення їм заплатили 200 доларів.


 
«Підозрювані в нападі на главу ВККС Сергія Козьякова, якого облили зеленкою тиждень тому, затримані поліцією Києва. Група з 5 чоловік заробляла на таких замовленнях. Виконавцям це коштувало всього 200 доларів – ніщо в порівнянні з 7 роками в’язниці за ч.2 ст.346 КК. Не беріться за брудну роботу», – сказав Арсен Аваков.

Нагадаємо, 16 листопада близько одного з готелів на бульварі Тараса Шевченка невідомі підбігли до Сергія Козьякова і облили його зеленкою. За даним фактом правоохоронці почали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України. На місці події провели всі необхідні слідчі дії, в тому числі були виявлені записи з камер відеоспостереження, які зафіксували нападників і їх можливих спільників.

В результаті оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили зображених на відео чоловіків, а потім на підставі постанови суду одночасно провели в їх будинках обшук. Правоохоронці вже вилучили одяг, в якому вони скоювали правопорушення.