Арсен Аваков: Поліція затримала підозрюваного в нападі на офіс газети в Херсоні

Міністр внутрішніх справ повідомив, що поліція затримала главу обласної організації Соціалістичної партії за підозрою в нападі на офіс газети «Новий день». Пригода сталася 18 січня в Херсоні, під час прес-конференції в прес-клубі редакції. В ході конфлікту невідомі розпилили сльозогінний газ і відкрили вогонь з травматичного пістолета.

«Проводиться перевірка причетності затриманого до силового інциденту в прес-клубі газети «Новий день» – бійка, застосування травматичної зброї і сльозоточивого газу. Йому оголошено про підозру у вчиненні протиправного діяння, передбаченого ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України і буде прийнято рішення про запобіжний захід», – розповів міністр внутрішніх справ.

Арсен Аваков нагадав, що глава Соціалістичної партії Ілля Ківа оголосив про свою участь в президентських виборах і зазначив, що це неприпустимий приклад виборчої активності. У таких випадках Нацполіція буде діяти жорстко в рамках закону.

«Виборча кампанія повинна проходити спокійно і мирно – без пострілів, сльозогінного газу та силових акцій! Ми будемо дуже жорстко присікати будь-які спроби дестабілізації ситуації в країні і в будь-якому населеному пункті в цей особливий період для країни», – зазначив міністр внутрішніх справ.