Арсен Аваков: Поліцейські встояли від спокуси «продати справу» – так народжується самоповага і віра з боку людей!

Міністр внутрішніх справ повідомив, що вночі 25 березня співробітники НПУ провели 25 санкціонованих обшуків у Львівській та Закарпатській областях: цехи, склади, місця збуту. Вилучено: 40 тисяч пляшок фальсифікату, 120 тисяч доларів США, 117 тисяч євро, 600 тисяч гривень, 5 тонн спирту. Глава відомства підкреслив, як змінюється роль і місце поліції в суспільстві: оперативники не піддалися спокусі вступити в злочинну схему і «кришувати» вигідний «бізнес».

«Вчора затримували хабарників від ДФС, а сьогодні рушимо злочинні схеми«алкогольного»бізнесу, які тим же фіскалам добре б не допускати, та, мабуть пріоритети зміщені … 5 жителів двох областей організували цех у Львівській області, а продукцію постачали в сусідні регіони. Добове виробництво до 2 тисяч ящиків (!) цього алкогольного зілля. Прибуток, яка потрапляла тільки в кишені організаторів – від 100 тисяч до півмільйона гривень на добу, без сплати будь-яких податків. Про ризики для здоров’я людей «бізнесмени» і не замислювалися» – зазначив міністр внутрішніх справ.

 Оперативники Управління захисту економіки в Закарпатській області, слідчі обласної поліції при процесуальному керівництві прокуратури Закарпаття спільно зі спецпідрозділом КОРД одночасно провели обшуки, як на виробництві фальсифікованого алкоголю, так і у організаторів «бізнесу».

Вилучено: 2 тисячі ящиків фальсифікату (40 тисяч пляшок), 120 тисяч доларів США, 117 тисяч євро, 600 тисяч гривень, 5 тонн спирту, незліченну кількість підроблених марок акцизного податку України, обладнання для виробництва алкогольної продукції.

«Дякую за службу і добре виконану роботу Департамент захисту економіки Нацполіції України! Важливо, що встояли від спокуси «продати справу» за гроші, регулярно «доїти» ділків і кришувати… Ще б пак колег-сусідів деяких заразили цим «вірусом». Сьогодні ви великі молодці! Так народжується самоповага і віра зі сторони людей!» – підкреслив Арсен Аваков.