Арсен Аваков: Поки Антоненко разом з правоохоронцями чекав адвоката, з його квартири терміново виносили міну

Після отримання санкції суду правоохоронці попрямували до музиканта Андрія Антоненка, якого підозрюють у вбивстві Павла Шеремета. Слідчі оголосили, що збираються затримати його і провести обшук. Поки вони чекали приїзду адвоката, Антоненко написав і відправив підозріле смс.

Про це сьогодні, 13 грудня, розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в телепрограмі «Свобода слова з Савіком Шустером».

«Ми були дуже коректні і відповідно до процесуальних норм повинні були дочекатися адвоката. В цей час Антоненко був обмежений в пересуванні і знаходився під контролем на підставі санкції прокурора. До приїзду адвоката підозрюваний розмовляв по телефону, розміщував пости, писав смс».

Як з’ясувалося, він написав братові своєї дружини, який живе з ним в одній квартирі, повідомлення такого змісту: «Терміново йди в квартиру і забери цю зелену штуку. Терміново».

«Ми відстежили, куди він її виніс, тому вночі були проведені невідкладні обшуки. У двох волонтерів ми нічого не знайшли, ми просимо вибачення у цих людей, але це було необхідно зробити для проведення слідства. Під час обшуку за третьою адресою ми знайшли цей предмет. Ця маленька зелена штука – міна МОН-50, яка знаходилася в напіврозібраному стані», – розповів Арсен Аваков.

Міністр не стверджує, що знайдена «зелена штука» – елемент такої ж бомби, від якої загинув Шеремет. Слідство ще не закінчене. Але йому здається дивним, що чесний музикант тримає вдома міну, яка може вбити величезну кількість людей.