Арсен Аваков пояснив, як буде далі працювати слідство у справі Шеремета

Сьогодні, 13 грудня, під час програми «Свобода слова», міністр внутрішніх справ, заявив, що слідство у справі про вбивство Павла Шеремета триває. Наступним кроком слідчих буде допит підозрюваних і слідчі експерименти.

«Що стосується нашої подальшої роботи, то ми плануємо проводити допити затриманих, працювати з їх документами та фактами більш детально. Окремо планується використовувати інші процесуальні методи, наприклад, провести слідчий експеримент. Ми бачили все відео трирічної давності, а тепер ми будемо відтворювати і моделювати ситуацію, яка відбувалася в ніч убивства Павла Шеремета», – сказав Арсен Аваков.

Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін заявив, що фахівці інституту провели більше 20 експертиз. До роботи також був притягнутий експерт Великобританії, людина номер один з аналізу фактів і відеозображень.

«Наш інститут проводить портретні експертизи вже сто років. Тільки в цьому році по невербальній поведінці людей інститут провів більше 20 експертиз. У справі Шеремета ми запросили колегу з Англії, разом провели дослідження, переглянули всі відеозаписи і прийшли до спільного висновку, який і ліг в основу заключної експертизи», – зазначив Олександр Рувін.