Арсен Аваков: Подвиг правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків, назавжди залишиться в наших серцях

Сьогодні, 22 серпня, День пам’яті правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. За традицією, в знак вічної пам’яті і поваги, в Києві біля пам’ятника на Солом’янській площі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівники структурних підрозділів, ветерани МВС та члени сімей загиблих вшанували всіх тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння Закону і Правопорядку.

 

«Професія правоохоронця завжди пов’язана з ризиком, тому її обирають тільки сильні духом і справжні патріоти, які готові жертвувати своїм життям заради інших, заради країни. З сумом і повагою ми згадуємо наших з вами колег, чиї імена викарбувані на меморіальних плитах. Важко і боляче називати ці цифри: за роки незалежності нашої держави при виконанні службових обов’язків загинув 1671 правоохоронець, а з початку проведення антитерористичної операції на Сході України – 455 », – зазначив Арсен Аваков.

«На превеликий жаль, в цьому році список загиблих героїв поповнився 13 новими іменами. Вони назавжди залишаться з нами – в строю!» – підкреслив Арсен Аваков.

«Схиляю голову перед матерями, вдовами, дітьми співробітників, які віддали своє життя в боротьбі зі злочинністю та військовою агресією. Мужність і самовідданість працівників органів внутрішніх справ, поліцейських, гвардійців, прикордонників і рятувальників назавжди стане прикладом самовідданого служіння своєму народові і зразком справжнього патріотизму для нашої молоді. Вічна пам’ять і слава тим, хто в критичний момент не злякався, не оступився, не зрадив Присязі!»- сказав глава МВС.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image005-3-1024x682.jpg

Під час пам’ятного заходу виступив син командира відділення батальйону спецпризначення НГУ «Донбас» Василя Єфименка, який загинув під час бойового завдання на сході України, – курсант НАВС Олександр Єфименко. Сьогодні, на площі, за його ініціативою була покладена традиція – щороку в цей день запалювати свічку пам’яті, згадуючи загиблих правоохоронців.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image004-2-1024x682.jpg

На завершення заходу міністр і всі присутні поклали квіти до пам’ятника «Мужності, вірності, героїзму працівників МВС України».

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image006-2-1024x683.jpg

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 69648524_1132381083620746_4076586608638296064_n-1024x683.jpg