Арсен Аваков подякував за співпрацю Послу Італії в Україні Давида Ла Чечілія

Сьогодні, 24 грудня, міністр внутрішніх справ подякував за плідну співпрацю Послу, який завершує свою каденцію, і вручив йому пам’ятну медаль МВС «За міжнародне співробітництво у правоохоронній діяльності» та цінний подарунок – кортик.

“За час каденції Посла Італії в Україні Давида Ла Чечілія вдалося поглибити співпрацю України і Італії в сфері правоохоронної діяльності та боротьби з міжнародною злочинністю. На сьогоднішній зустрічі ми підвели підсумки роботи та намітили подальші плани. В знак подяки вручив Давида Ла Чечілія пам’ятну медаль МВС і кортик. Дякую!” – повідомив глава МВС України

За словами Арсена Авакова, за час перебування на посаді Давіде Ла Чечіліа вдалося активізувати двосторонню взаємодію між Українсько-Італійською Радою з економічного, промислового та фінансового співробітництва, де співголовують міністр внутрішніх справ України та міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луіджі Ді Майо.

Вдалося також активізувати двосторонню взаємодію між Українсько-Італійською Радою з питань економічного, промислового та фінансового співробітництва, головами яких є міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо.

Одним зі спільних проєктів МВС та італійських колег стала Угода про взаємне визнання  та обмін посвідчень водія.

Ще одним важливим напрямом співпраці є підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Національною гвардією України та військами карабінерів Міністерства оборони Італійської Республіки. Також було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та італійським Департаментом цивільного захисту.

У 2020 році Україна та Італія продемонстрували солідарність, прийшовши на допомогу одна одній. Міністр внутрішніх справ подякував італійській стороні за гуманітарну допомогу в боротьбі з наслідками негоди на Прикарпатті.

Своєю чергою, Посол Давіде Ла Чечіліа зазначив, що Італія вдячна Україні за делегацію лікарів, які прибули в скрутний час, аби допомогти в лікуванні хворих на особливо небезпечну інфекційну хворобу – Covid-19.