Арсен Аваков: Почалося АТО в Слов’янську

1. Почалася АТО в Слов’янську. Керує АТЦ СБУ України. Залучені сили з усіх силових підрозділів країни. З Богом!

2. (неофіційно, емоційно) Хто ті ідіоти, які направляють людей до Харкова, ледь перейшов гігантськими зусиллями на мирне життя – без бійок і вогнищ? Хто ті ляльководи, які роблять це в момент, коли нам потрібно концентруватися на Донбасі ?! Хто Ви, негідники і провокатори ?! Хотіли знову підпалити Харків коктейлями Молотова – збудити низинну частину колорадів, налякати нейтральних «войовничими правими»!?

Хотіли, щоб до вечора палав не тільки Донецьк і Луганськ, а й Харків? На кого працюєте, хто використовує Вас і Ваші емоції, друзі ?! Увімкніть, нарешті, мізки – ті, кого використовують наосліп для подібного. Харківські хлопці з євромайдану – ви то, що мовчки це все сприймаєте? .. Або поза і «войнушка» вище за інтереси країни і спокою в своєму місті? Або ви не знаєте якою ціною дісталася тендітна стабілізація в Харкові? ..

Проклинайте і ображайте кого завгодно, в тому числі і мене – але не втрачайте ж здравості, не можна втратити схід країни! Перед зіткненням полтавської міліції з 5 автобусами візитерів в Чутові були колосальні зусилля не допустити виїзду колони на Харків, зупинити і розгорнути колону назад .. Безрезультатно.

Звертався до політиків і політиканів – поховалися. Популісти і безвідповідальні люди. Переконався для багатьох наших «героїв», які їдуть наводити порядок в мирний Харків, поза вище інтересів країни. За фактами дій міліції в Полтавській обл. звернувся в Прокуратуру – провести перевірку і дати оцінку події зіткнення.