Арсен Аваков: Пілотів для системи авіаційної безпеки МВС будуть готувати у Кременчуцькому льотному коледжі

Про це сьогодні, 25 вересня, повідомив міністр внутрішніх справ під час робочого візиту на Полтавщину.

«Кременчуцький льотний коледж стане основною базою для підготовки пілотів, технічного та сервісного персоналу системи авіаційної безпеки МВС. Окрім цього, наші фахівці проходитимуть курси спеціального навчання у Франції на базі освітніх центрів «Airbus Helicopters». Ми отримаємо якісно новий рівень фахівців, які виконуватимуть завдання з аеромедичної евакуації, пошуково-рятувальних операцій, поліцейську компоненту та захист державного кордону», – сказав Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що у планах передати Кременчуцький льотний коледж урядовим рішенням з Міносвіти  до системи навчальних закладів МВС.

 Довідка:

Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету – був створений в 1960 році під назвою льотного училища цивільного повітряного флоту. Зараз коледж є одним з провідних авіаційних державних вищих навчальних закладів України, а в області підготовки вертолітних кадрів йому взагалі немає рівних.

У різні роки в коледжі отримали путівку в небо видатні космонавти А. А. Леонов, П. І. Климук, В. В. Аксьонов, А. С. Левченко. За роки існування в коледжі пройшли підготовку понад 60 тисяч фахівців з країн СНД і близько 7 тисяч громадян з 77 інших країн світу, зокрема Австралії, Австрії, Великобританії, Німеччини, Ємену, Індії, Канади, Китаю, Мозамбіку, Перу, Польщі, США , Фінляндії, Японії. У коледжі освоєно 14 типів повітряних суден, з яких 12 типів – гелікоптери славетних конструкторських бюро Міля, Камова, а також легкий вертоліт українського виробництва АК1-3.

У коледжі працюють відділення льотно-технічних спеціальностей; економічних спеціальностей; заочного навчання, підготовки іноземних студентів і перепідготовки авіаційних спеціалістів; навчально-виробничих практик та працевлаштування; організації, обліку і управління навчальним процесом.

Коледж також надає послуги з підготовки кандидатів на отримання свідоцтв:

– приватних пілотів;
– комерційних пілотів вертольотів;
– бортінженерів;
– льотчиків-спостерігачів.