Арсен Аваков: підрозділи МВС забезпечать безпеку і спокій на вулицях Умані під час Рош га-Шана

У цьому році для святкування Рош га-Шана Умань відвідають близько 3000 паломників. МВС забезпечить всі умови, щоб ці заходи пройшли спокійно і безпечно. Основні завдання підрозділів системи МВС на цей період – забезпечення громадського порядку і дотримання протиепідемічних обмежень.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 7 серпня, під час наради за участю голови Нацполіції Ігоря Клименка, мера Умані (Черкаська обл.) Олександра Цебрія, представників Міністерства закордонних справ і Міністерства культури і інформаційної політики.

Щорічно для святкування іудейського нового року в Умані приїздило 30-40 тисяч чоловік. У зв’язку зі світовою пандемією, в цьому році Умань відвідають близько 3 тисяч чоловік.

Арсен Аваков підкреслив, що паломники обов’язково пройдуть тестування на коронавірус:

«Усі паломники, які прибули на святкування Рош га-Шана в Умані, до введених урядом тимчасових обмежень на в’їзд – пройдуть тестування на COVID-19».

За словами глави МВС, на час святкувань в Умані будуть введені технічні обмеження:

«Ми розуміємо всі ризики, пов’язані зі святкуванням Рош га-Шана. Підрозділи МВС забезпечуватимуть правопорядок і безпеку на вулицях Умані. Ми зробимо все можливе, щоб ці заходи пройшли спокійно і безпечно», – додав Арсен Аваков.