Арсен Аваков: підрозділи ДСНС забезпечують підводне розмінування акваторії Маріуполя

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив сьогодні, 19 квітня, під час інспекції підрозділів ДСНС в Донецькій області.

«Рятувальники ДСНС постійно удосконалюються технічно і професійно. Швидкісні RIB-човни, сучасне водолазне обладнання і квадрокоптер допомагають під час рятувальних робіт на морі, зокрема таких складних, як підводне розмінування. Акваторія Маріуполя і всього Азова буде безпечною », – сказав міністр.

У свою чергу, глава ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що підрозділи ДСНС стали значно потужніше саме в акваторії Азовського моря.

«Ми отримали три нових катери і нову технічно-радіаційну лабораторію. За минулий рік також отримали 18 одиниць рятувальної техніки. З початку війни підрозділи ДСНС відновлюють будинки, що постраждали від ворожих обстрілів. На сьогодні вдалося відновити понад дві тисячі будинків. Тільки в цьому році нами відновлено 80 приватних садиб», – сказав він.

Також було відзначено, що роботи з розмінування в Донецькій області проходять щодня. В середньому за день вдається вилучити і знешкодити 70-80 вибухонебезпечних предметів.