Арсен Аваков: Підрозділ Азов – найбільш організований і підготовлений до участі в АТО

Міністр внутрішніх справ України сьогодні познайомився з процесом відбору рекрутів в полк НГУ Азов. Рекрути набираються з числа добровольців, які подали заявки. До навчання допускаються тільки претенденти, які склали жорсткі відбіркові нормативи.

Комплекс «АЗОВ Спартан», який здають добровольці, включає в себе 10-кілометровий марш-кидок, потім потрібно пронести на плечах 60-кілограмовий рюкзак, проповзти 70 м на спині, нести рюкзак за собою і 70 метрів назад на спині. Далі претендентам треба пройти смугу перешкод, спуститися за допомогою альпіністської системи з 4 поверху будівлі і протриматися 3 раунди по 2 хвилини на рингу для боротьби в протистоянні з досвідченим інструктором. Весь комплекс виконується без перерв.

Тільки ті, хто проходить цей комплекс успішно допускається до тренувань і навчання і отримує шанс стати до лав полку Азов.

Двотижневий курс навчання включає спеціальну фізичну підготовку, курс тактики і бойове злагодження.

Тренувальна база і рекрутинговий центр полку НГУ Азов розташовані на території раніше покинутого заводу АТЕК у Києві.

Силами бійців батальйону, за підтримки волонтерів та благодійної допомоги, тут побудовані, смуга перешкод і тренувальна база по найефективнішим зразкам країн НАТО, житлове та навчальне містечко з модулів, в яких бійцям належить жити в зоні АТО, закінчено будівництво першої казарми.

«Така підтримка – хороший приклад прояву громадянської позиції бізнесменів», – підкреслив Арсен Аваков.

Бійці Азова розчистили від завалів і упорядкували пам’ятник співробітникам заводу, загиблим у Другій Світовій війні. Тепер перед пам’ятником проходить шикування і інші урочисті акти.

«Це наша відповідь «російським братам »- таке ставлення до історії і до полеглих захисників», – підкреслив народний депутат України, колишній командир батальйону Азов Андрій Білецький.