Арсен Аваков: Підписання угоди – це додатковий доказ ефективності і правильності наших кроків

Сьогодні, 13 березня, за дорученням Уряду міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав угоду з Послом Сполучених Штатів Америки Джеффрі Пайєттом про допомогу  в галузі правоохоронної діяльності та кримінальної юстиції.

– Ми підписали важливу угоду. Більш 26 млн. доларів фінансової допомоги Уряд Сполучених штатів Америки виділив Україні на реформування МВС і на потреби прикордонної служби. Для нас це дуже важлива допомога, але ще важливіше підтримка, яку надано Уряд США, – зазначив Арсен Аваков.

1

Глава МВС заявив, що кошти виділяються на реальні кроки в реформуванні відомства. Найближчим часом будуть прийняті певні закони: закон про дорожній рух, системі сервісу і  МРЕВ і т.д.

2

– Ми тісно працюємо з США – спільні кроки нова патрульна служба. Підтримка міжнародних експертів у нас була на всіх 4 етапах проекту: допомога при підготовці методичних програм, від фахівців, які навчали інспекторів і навчатимуть курсантів. А зараз це не тільки методична підтримка, а й фінансова, – підкреслив міністр.

3

За словами Джеффрі Пайетта, заплановані угодою міри реалізуються саме тоді, коли Україна веде і концентрує зусилля на двух військових фронтах. Один, внутрішній, – викорінити корупцію збудувати  нове суспільство. Другий фронт – на сході України. Тому, ресурси, які надає ця угода допоможуть Україні укріпити свої кордони, щоб протистояти агресії від атак Кремля, що тривають уже рік.

– Документ, який ми підписали підкреслює наші спільні цінності, – зазначив Джеффрі Пайетт. Він також висловив надію, що сьогоднішня угода буде оцінено, як допомога США для проведення реформ. «Ми і далі будемо підтримувати вас», – зазначив Джеффрі Пайетт.